مراقب دوستان(حسود) خود باشید!

۱ دیدگاه Share:

مهربانوان گرامی! مراقب دوستان خود باشید.
با توجه به اینکه اکثریت مردم عزت نفس پایینی دارند و متاسفانه شرایط جامعه ما برای رشد و پیشرفت خانم ها، متناسب با استعداد و تلاش آنها مساعد نیست، آمار افراد حسود زیاد است. پس همواره مراقب دوستان صمیمی خود باشید تا کمتر آسیب دیده و اذیت شوید.
کاش با پذیرش ضعف و ایرادهای خود، بخصوص در زمینه عزت نفس، در صدد درمان و ارتقاء دانایی و توانایی خود بوده، به جای پایین کشیدن دیگر هم سیاره ای ها، خود را بالا می کشیدیم و به رشد آنها در فضای همکاری کمک می کردیم.
ذکر این نکته لازم است که بدانیم مسیر اصلاح با “خود انتقادی” آغاز می شود. به این معنی که فرد اول به خود نگاه کند و بررسی کند که به واسطه عزت نفس پایین و باورهای اشتباه درگیر عادات بد هست یا خیر؟ و در صورت مثبت بودن جواب با کمک متخصصین خود را اصلاح کند.
و البته امیدواریم به زودی قوانین کشوری فضای موجود برای توسعه و رشد فردی مهربانوان را لطیف تر از وضع موجود گردد. چرا که طبق کشفیات علمی در جنینی، تستوسترون موجب آسیب در مغز مردان نسبت به زنان می شود؛ یعنی به طور اولیه یک زن ابزار رشد و پیشرفت بیشتر و کاملتری نسبت به مرد دارد.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. شاید به جرات بتوان گفت مسیر رشد و پیشرفت جامعه، از خودآگاهی و افزایش عزت نفس مهربانوان میگذرد. و همچنین عقب نگه داشتن فرهنگی و اجتماعی یک جامعه نیز، در محدود و محروم نگهداشتن آنان و سرگرم نمودن ایشان به امور کم ارزش. دغدغه‌ی اغلب آنان وضعیت زیبایی ظاهری و اندام و ازدواج و نهایتن حفظ کانون خانواده است، البته نه با مطالعه و تحقیق علمی، که با جراحی زیبایی و دسترسی به انواع لوازم آرایشی و پیرایشی و نهایت خدمات دهی در منزل به شوهر و فرزند!
    امیدوارم مهربانوان وطنم
    با مطالعه و تحصیل و اشتغال، با استقلال مالی و فکری، با ترمیم و افزایش عزت نفس،
    موجب رشد مردان و کودکان و کل جامعه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *